Skip links

[:tr]Biranima olarak gelişen teknolojiye önem veriyor ve bu bilgilerimizi her zaman işlerimize aktarmaya çalışıyoruz. Günümüzde tasarım 2 boyuttan çıkıp bambaşka bir noktaya geldi. Pek çok farklı disiplini bir arada sunmak hedefiyle çıktığımız yolda 3D dünyası olmazsa olmazlarımız arasında.

Ne Yapıyoruz?

3D modellemeyi tek başına düşünmüyor bunu bir sanat olarak görüyoruz. Sunduğumuz hizmet sadece modellemeyle kalmıyor bir tasarım veya bir animasyona dönüşüyor.

Kime Yapıyoruz?

3D tasarım hizmetine ihtiyacı olan markalar ve ajanslar için çözüm sağlıyoruz.

[layerslider id=”17″]

[su_heading size=”15″]Neler Yapıyoruz?[/su_heading]

[layerslider id=”18″]

 [su_heading size=”15″]Hizmetlerimiz?[/su_heading]

3D Printing: Yeni bir sanayi devrimi olan 3D printing teknolojisini en iyi biçimde kullanıyor ve istediğiniz ürünleri üretmenizde yardımcı oluyoruz. Detaylı bilgi için tıklayın.

Karakter Modelleme ve Maskot Tasarımı:  Kaliteli bir karakter olmadan iyi bir animasyonda düşünülemez. Karakter tasarımından başlayan sürecin sonunda tam anlamıyla animasyona hazır bir karakter çıkarıyoruz. Karakter ve Maskot tasarımı detayları için tıklayın.

3D Tasarımlar: Her alanda kullanabileceğiniz 3 boyutlu görsel tasarımlar üretiyoruz.  (Afiş, Logo, Kampanya görselleri, vb.)

Mimari Görselleştirme: Gerçekçi render seçeneklerimizle mimari modelleme iddalı olduğumuz alanlardan biridir. Detaylı bilgi için tıklayın.

Endüstriyel Tasarım: Yeni bir ürün çıkardınız veya varolan bir ürününüzü kaliteli bir şekilde sunmak istiyorsanız 3D endüstriyel ürün görselleştirme hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayın.

 [:]

Leave a comment

This website uses cookies to improve your web experience.
İncele
Kaydır