Skip links

3 Boyutlu Mimari Animasyon Nedir?

Mimari çizimlerinizin bilgisayar tarafından canlandırıp bu düzenlemeleri gerçekçi bir şekilde izlenebilir hale getirmektir.

3B Mimari Animasyon Nerelerde Kullanılır?

Mimari çalışmalar, iç dekorasyon, peyzaj ve çevre düzenlemeleri için 3B mimari animasyondan faydalanılır.

3D Mimari Animasyonun Avantajları Nelerdir?

  1. Gerçekçi render alınmış bir çalışma ile daha proje aşamasındaki işinizin son halini görme ve gösterme imkanını bulursunuz.
  2. Oluşabilecek hataların kontrolünü önceden görmenize imkan verir.
  3. Pazarlama ve reklam için etkili bir sunum imkanı sunar.
  4. Mimar, mühendis ve müteahhit arasında güçlü koordinasyon doğurur.
  5. Daha düşük proje maliyeti sağlar.
  6. Görselleştirme zenginliği sayesinde müşterilerinizi etkiler.

NEDEN VİDEO?

Görsel Anlatım Yolu

​Okuyarak edindiğiniz bir bilginin, hafızanıza yerleşme ihtimali %10’dur. Duyarak edindiğiniz bilgilerin %20’si ve görerek edindiğiniz bilgilerin %30’u aklınızda kalır. Video ise aynı anda bir çok duyuya hitap eder. Görme ve işitme bunlardan sadece ilk ikisi fakat konsantre olup izlenilen şeyin tam anlamıyla anlaşılmasına fazlasıyla yeter.  Youtube, diziler, viral videolar gibi görsel ve işitsel materyalleri izlemeye yeterince alışan hedef kitleniz, kendilerine aynı şekilde bir videoyla ulaşmanızı isteyecektir.

İnternette Kolay Yayılır

Türkiye televizyon izleme ve internette geçirilen süreler bakımından dünya sıralamasında ilk üçte yer alıyor.  Buda demek oluyor ki gerek televizyon gerekse internette görsel iletişimin önemi büyük. Özellikle internetten video izlemenin çok kolay hale gelmesi ile videolar hayatımızda önemli bir yere sahip oldu. Nerede olursak olalım, ister bilgisayardan, ister mobil cihazlardan videoya ulaşmak çok kolay.  Sosyal medyada da videonun değeri oldukça fazla. İnsanlar beğendikleri videoları, tanıdıklarıyla paylaşmak istiyorlar. Bu yüzden video çok kolay yayılabiliyor ve çok fazla kişi tarafından izlenebiliyor.

SEO İçin Birebirdir

İnternetin markalara sağladığı en büyük faydalardan biri markaların hedef kitleleriyle doğrudan iletişime geçebilmesi. Ancak bunu yapabilmek için internet aramalarınızın yani SEO optimizasyonlarınızın  doğuru yapılmış olması gerekiyor. Youtube, Google’ın sahibi olduğu bir video kanalı. Böylece Google’ın SEO çalışması Youtube üzerinden videolardaki içerik için de geçerli. Arama sonuçlarında ilk sayfada artık videolar çıkmakta. Bizimle çalıştığınızda videonuzu uygun anahtar kelimelerle arama motoruna optimize ederiz. Bu sayede hedef kitlenize etkili bir görsel materyalle ulaşabilir ve videonuzun izlenme analizlerini istediğiniz zaman öğrenebilirsiniz.

Nasıl Yapıyoruz?

 Örnek Animasyonlar 

                           [

Leave a comment

This website uses cookies to improve your web experience.
İncele
Kaydır