Skip links

[:tr][vc_row css=”.vc_custom_1439139713031{padding-top: 100px !important;padding-bottom: 84px !important;}”][vc_column width=”1/4″][thb_gap height=”1″][/vc_column][vc_column width=”2/4″][vc_column_text]İnfografik, bilginin görsel olarak ifade edildiği ve grafikler aracılığı ile aktarıldığı bir sunum şeklidir. Yaşadığımız çevreyi, etkileşimde bulunduğumuz her şeyi daha iyi anlamanın ve hayatı kolaylaştırmanın bir yoludur. Dijital dünyayı oluşturan bilginin sürekli artan hacmi ve sosyal medyanın hızlı yükselişi ile birlikte infografikler daha da önem kazandı. Markanızın tanıtımı ve sosyal medya kampanyalarınız için karmaşık ve yoğun veriler yerine ham bilgilerin kolay ve anlaşılır bilgilere dönüştürülerek aktarılmasını sağlar.

Detaylı bilgilendirme için tıklayın.

 

Sosyal Medya,  artık olmazsa olmaz. Bu mecralarında markanız için kampanya düzenlemek ve viral video-tasarım çalışmaları hazırlamak Biranima’nın hizmetleri arasındadır.

Detaylı bilgilendirme için tıklayın.

Akıllı Telefon Uygulamaları, ile müşterilerinizle bağınızı kuvvetlendirebilir kampanyalar ve yarışmalar düzenleyebilirsiniz. Günümüzde  markanızı ve web sitenizi bu alanlara taşımanız prestij açısından da oldukça önemlidir.  Akıllı telefon uygulamaları hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][/vc_column][/vc_row][:]

Leave a comment

This website uses cookies to improve your web experience.
İncele
Kaydır