Skip links

PixPlay Studio

Marka ve ajanslar için video çözümler.

PIXPLAY SHOWREEL
İşimizi aşkla yapıyoruz ve çok seviliyoruz. İşte birlikte video yaptığımız markalar.

Prodüksiyon Örneklerimiz

Video Üretim Süreci

1. Adım: Brief

Müşteriden brief alınır.

2. Adım: Senaryo

İhtiyacınıza uygun olan animasyon türü belirlenir ve briefiniz dikkate alınarak senaryo yazılır.

3. Adım: Geri Bildirim

Senaryo müşteriyle paylaşılır ve geri bildirimlerine göre gerekli düzeltmeler yapılır.

4. Adım Stroyboard

Videonuzun adım adım nasıl görüneceğini anlatan çizimler hazırlanır.

5. Adım: Illustrasyon

Animasyonda kullanılacak objeler, karakterlerin çizimi yapılır.

6. Adım: Seslendirme

Seçilen seslendirme sanatçısı ile stüdyo kaydı alınır.

7. Adım: Animasyon

Animasyon hazırlanır.

8. Adım: Miksaj

Animasyon, Seslendirme, Ses efektleri ve Müzik birleştirilerek videonuz oluşturulur.

PIXPLAY

Prodüksiyon

3 ,2 ,1 Kayıt! Kameralarımız ve set ekibimiz reklam filminden eğitim filmine her ihtiyacınız için hazır.

Kaliteli ve profesyonel prodüksiyon hizmetleri ile müşterilerinize kusursuzluğu yansıtmaya ne dersiniz? Görüntü ve sesin sağladığı avantajları birleştirdiğimiz prodüksiyon çalışmaları ile kaliteyi yakalamanızı sağlıyoruz. 

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ve rekabetin artması ile birlikte firmaların rakiplerinden farklılaşabilmeleri zor bir hal almaktadır. Bu noktada rakiplerinizden farklılaşmak ve müşterilerinize profesyonel bir marka imajı oluşturmak için alanında uzman ekibimiz ile sunduğumuz prodüksiyon hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Pixplay olarak kaliteli ekipmanlarımız ve uzman ekibimizle ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz!

Pixplay olarak sunduğumuz prodüksiyon hizmetimizin kapsamında reklam filminden tanıtım filmine kadar birçok videoların çekimi ve montajı yer alıyor. İstanbul’da faaliyet gösteren firmamızın sunduğu prodüksiyon hizmetlerini şu şekilde özetleyebiliriz:

Eğlence sektörünün olmazsa olmazlarından birisi olan müzik video ve klip, firmamızın sunduğu prodüksiyon hizmetlerinden biridir. Ekipmanlarımız ve profesyonel alt yapımız ile başarılı bir şekilde müzik videoları ve klipleri sizler için hazırlıyoruz. Müziğin ritmini görsel bir şölen ile birleştirerek klip çalışmalarında etkileyici bir sonuç almanızı sağlıyoruz.

Aynı zamanda event prodüksiyonu olarak da ifade edilen etkinlik prodüksiyonu kapalı ve açık mekanlarda gerçekleştirilen etkinlikler için hazırlanan prodüksiyon hizmetleridir. Organizasyonların öne çıkması ve tanıtılması için büyük bir öneme sahip olan etkinlik prodüksiyonu hizmeti ile markanızın adından söz ettirebilirsiniz. 

Tüketicileri harekete geçirme özelliği ile dikkatleri üzerine çeken reklam filmi ve tanıtım videoları Pixplay olarak sizlere sunduğumuz bir diğer prodüksiyon hizmetidir. Strateji oluşturarak hedef kitlenize yönelik bir şekilde hazırlanan prodüksiyon hizmetleri ile başarı elde edebilirsiniz. Güçlü bir alt yapı ile sizlere başarıyı sunuyoruz.

Prodüksiyon süreci genel olarak uzman ekiplerin bir araya gelmesi ile profesyonel bir şekilde gerçekleştirilen bir süreçtir. Projenin niteliği göz önünde bulundurularak çeşitli ekipmanlar ve iş dağılım ile prodüksiyon süreci işlemektedir. Bu noktada amacın maksimum avantaj elde etmek olduğundan bahsedebiliriz. Her projenin başında bir proje yöneticisi yer alır. Prodüksiyon yöneticisinin liderliğinde video çekimi ve kurgu gibi süreçler tamamlanır. 

Pixplay olarak fiyat teklifimizi sizden gelen çekim planlarına göre hızlıca belirliyoruz. Eğer bizimle çalışmak istiyorsanız, bütçenize uygun her kalitede ve her türlü Havadan Çekimi size sunabileceğimizden emin olun. Detaylı fiyatlandırma için “Teklif İste” butonunu kullanabilir ve briefinizi İstanbul’da ajans prodüksiyon olarak faaliyet gösteren firmamıza gönderebilirsiniz.

Hızlı

Teslim tarihiniz yakın mı? Sorun yok.
Nihai kaliteden ödün vermeden sıkı teslim tarihleriyle çalışmanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz.

Kreatif

Filmlerimiz için konseptler hazırlar anlatım açısından zengin, kitle merkezli markalı video içerikler üretiriz.

Her Zaman Yanınızdayız 👏

Sadece videonuz tamamlanana kadar değil, yayınlandıktan sonra da yanınızdayız.

Bulut Depolama​

Bulut Depolama​

Videonuz tamamlandıktan sonra proje dökümanlarınız, bulut depolama sistemlerimizde kaybolma riski olmadan güvenle saklanır

Verileriniz Güvende

Verileriniz Güvende

Paylaştığınız hassas bilgiler özenle korunur ve asla 3. kişilerle paylaşılmaz.

Telif

Telif

Videolarımızda kullanılan grafik, fotoğraf, müzik, seslendirme ve benzeri tüm içerikler hasasiyetle oluşturulur. Telif problemleriyle karşılaşmamanız için gerekli tüm önlemler alınır.

Projeni başlatmaya hazır mısın?

Proje ve iş birlikleri için iletişime geç

iletisim@pixplay.com.tr

This website uses cookies to improve your web experience.
İncele
Kaydır