Skip links

PixPlay Studio

Marka ve ajanslar için video çözümler.

PIXPLAY SHOWREEL
İşimizi aşkla yapıyoruz ve çok seviliyoruz. İşte birlikte video yaptığımız markalar.

İnfografik Animasyon Örneklerimiz

Video Üretim Süreci

1. Adım: Brief

Müşteriden brief alınır.

2. Adım: Senaryo

İhtiyacınıza uygun olan animasyon türü belirlenir ve briefiniz dikkate alınarak senaryo yazılır.

3. Adım: Geri Bildirim

Senaryo müşteriyle paylaşılır ve geri bildirimlerine göre gerekli düzeltmeler yapılır.

4. Adım Stroyboard

Videonuzun adım adım nasıl görüneceğini anlatan çizimler hazırlanır.

5. Adım: Illustrasyon

Animasyonda kullanılacak objeler, karakterlerin çizimi yapılır.

6. Adım: Seslendirme

Seçilen seslendirme sanatçısı ile stüdyo kaydı alınır.

7. Adım: Animasyon

Animasyon hazırlanır.

8. Adım: Miksaj

Animasyon, Seslendirme, Ses efektleri ve Müzik birleştirilerek videonuz oluşturulur.

PIXPLAY

İnfografik Animasyon

Büyük datalar, basit grafiklerle çok daha anlaşılır.

Verilerin daha anlaşılır bir şekilde hedef kitleye sunulmasında en iyi yöntem nedir? İnfografik video bu konuda fark yaratacak çözümler sağlarken beklentilerinize en iyi şekilde cevap verir. Görsel anlamda ilgi çekici olması kadar karmaşık verileri anlaşılır bir şekilde yansıtan İnfografik Video ile siz de kaliteyi ön plana çıkaracak bir çözüme kapı aralayabilirsiniz. Pixplay olarak tasarladığımız her videoda size kusursuzluğu vadetmeyi hedefliyoruz!

İnfografik, verilerin belli görselleştirmelerle hedef kitleye aktarıldığı tasarımlar olurken İnfografik Video bahse konu çözümün videolaştırılmış halidir. Bu çerçevede hedef kitlenin okuyarak ya da dinleyerek anlayamayacağı bilgiler görselleştirilerek daha kalıcı bilgilere dönüşür. İnfografik videolar başlı başına bir konuda bilgi sağlamak adına tercih edilebilirken videoların küçük bir kısmına da yerleştirilebilir. 

Firma tanıtımları, belli bir alanda eğitici veriler sunmak ya da toplumu bilinçlendirmek adına kullanılacak olan infografik videoların amacı farklılaşabilmektedir. Bu nedenle de infografik video tercihi bütün ilgilileri için avantajlı bir çözüm olarak kabul görür. 

Verileri görselleştirerek kullanmayı amaçlayan infografik videolarda öncelikli olarak bir konu – alan belirlenmelidir. Çünkü paylaşılacak verilerin bir bütünlük sağlaması hedef kitle üzerinde yaratılacak etki bağlamında en önemli konudur. Belirlenen konu çerçevesinde net veriler kullanılarak doğru bilgilerin aktarılması ve kitle üzerindeki etkinin yaratılması mümkündür.

İletişimi güçlendirecek bir seçenek olarak değerlendirebileceğiniz İnfografik çözümler ile alakalı olarak ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamalısınız! Marka bilinirliği, güven ve kurumsal bir bakış açısına sahip olduğunuzu yansıtmada infografik videolar büyük etki yapar. Pixplay tarafından özenle tasarlanan bu videoları siz de tercih ederek avantajlardan faydalanmayı deneyebilirsiniz. 

Kullanım alanları konusunda sınırlamanın olmadığı infografik videolar ile alakalı tercihinizi yaparak kaliteye ulaşmak mümkün! Pixplay güvencesiyle size özel tasarladığımız videolarda sadece verileri doğru bir şekilde aktarmıyoruz. Aynı zamanda görselleştirme kısmını da harika bir şekilde gerçekleştiriyoruz! Size özel çözümler ve kaliteli alternatifler için harekete geçmenin tam zamanı. Ajans prodüksiyon hizmetleri ile siz de dilediğiniz tanıtımları gerçekleştirebilirsiniz. 

Pixplay olarak fiyat teklifimizi sizden gelen video planlarına göre hızlıca belirliyoruz. Eğer bizimle çalışmak istiyorsanız, bütçenize uygun her kalitede ve her türlü İnfografik Video size sunabileceğimizden emin olun. Detaylı fiyatlandırma için “Teklif İste” butonunu kullanabilir ve briefinizi İstanbul’da faaliyet gösteren firmamız ile paylaşabilirsiniz.

Hızlı

Teslim tarihiniz yakın mı? Sorun yok.
Nihai kaliteden ödün vermeden sıkı teslim tarihleriyle çalışmanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz.

Kreatif

Filmlerimiz için konseptler hazırlar anlatım açısından zengin, kitle merkezli markalı video içerikler üretiriz.

Her Zaman Yanınızdayız 👏

Sadece videonuz tamamlanana kadar değil, yayınlandıktan sonra da yanınızdayız.

Bulut Depolama​

Bulut Depolama​

Videonuz tamamlandıktan sonra proje dökümanlarınız, bulut depolama sistemlerimizde kaybolma riski olmadan güvenle saklanır

Verileriniz Güvende

Verileriniz Güvende

Paylaştığınız hassas bilgiler özenle korunur ve asla 3. kişilerle paylaşılmaz.

Telif

Telif

Videolarımızda kullanılan grafik, fotoğraf, müzik, seslendirme ve benzeri tüm içerikler hasasiyetle oluşturulur. Telif problemleriyle karşılaşmamanız için gerekli tüm önlemler alınır.

Projeni başlatmaya hazır mısın?

Proje ve iş birlikleri için iletişime geç

iletisim@pixplay.com.tr

This website uses cookies to improve your web experience.
İncele
Kaydır