Skip links

PixPlay Studio

Marka ve ajanslar için video çözümler.

PIXPLAY SHOWREEL
İşimizi aşkla yapıyoruz ve çok seviliyoruz. İşte birlikte video yaptığımız markalar.

Masaüstü Video Örneklerimiz

Video Üretim Süreci

1. Adım: Brief

Müşteriden brief alınır.

2. Adım: Senaryo

İhtiyacınıza uygun olan animasyon türü belirlenir ve briefiniz dikkate alınarak senaryo yazılır.

3. Adım: Geri Bildirim

Senaryo müşteriyle paylaşılır ve geri bildirimlerine göre gerekli düzeltmeler yapılır.

4. Adım Stroyboard

Videonuzun adım adım nasıl görüneceğini anlatan çizimler hazırlanır.

5. Adım: Illustrasyon

Animasyonda kullanılacak objeler, karakterlerin çizimi yapılır.

6. Adım: Seslendirme

Seçilen seslendirme sanatçısı ile stüdyo kaydı alınır.

7. Adım: Animasyon

Animasyon hazırlanır.

8. Adım: Miksaj

Animasyon, Seslendirme, Ses efektleri ve Müzik birleştirilerek videonuz oluşturulur.

PIXPLAY

Masaüstü Video

Sosyal medyanın yıldızı. Videoların hem en hızlısı, hem en uygunu!

Maliyetleri daha makul seviyelerde tutarak Masaüstü Video ayrıcalıklarından faydalanmak ister misiniz? Tasarımda kusursuzluğu yakalamanızı sağlayacak olan Masaüstü Video alternatifleri video tasarım sürecinden beklediğiniz bütün çözümleri sizlere sunar. Pixplay olarak verimli bir video tasarım süreci ile ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap vermeyi hedefliyoruz!

Masaüstü video tercihi ile kaliteli sonuçlar elde edeceğinizi biliyor muydunuz? Videoların her geçen gün daha da önemli bir noktaya ulaştığı ortamda kullanacağınız doğru videolar ile hedef kitlenize ulaşmanız sandığınızdan çok daha kolay olacak! O halde yapmanız gereken sadece Pixplay ile video tasarım sürecinde sizi nelerin beklediğine bir göz atmak.

 

Markanız, ürününüz ya da sunduğunuz hizmetle alakalı olarak tercih edeceğiniz Masaüstü Video sayesinde çekim, setup ya da diğer uygulamalara gerek kalmadan kusursuz videolar elde edebilirsiniz. Pixplay olarak gerekli bütün süreçlerde markanıza destek olurken elinizde bulunan görsel kaynakları kullanıyor ve kusursuz videolara hayat veriyoruz.  

İçerik konusunda çok geniş fırsatlar sunan Masaüstü Video; tasarım süreçlerinden teslim aşamasına kadar her safhada kaliteyi elde etmenizi sağlıyor. Üstelik hazır kaynakların yaratıcı bir yaklaşımla benimsenmesi çerçevesinde kusursuzluğu elde etmek mümkün oluyor. İster sosyal medyada ister web sitesinde kullanılacak olan masaüstü videolarla hayal ettiğiniz kaliteye ulaşmak çok daha basit olacak!

 

Kısa videolar, fotoğraflar, sesler ve diğer bütün kaynakların bir arada derlendiği masaüstü videolarda amaç tamamen kalite odaklılığı elde etmek. Bu doğrultuda tercih edilecek olan Masaüstü Videolar için kullanım kıstı bulunmaz. Pixplay olarak kaliteyi ön planda tuttuğumuz videolar aşağıdaki alanlarda tercih edilebilmektedir.

  • Eğitim
  • Mühendislik
  • İşletme
  • Hukuk
  • Tıp
  • Kurumsal Tanıtım

Masaüstü video tasarlamak her marka için kaliteli bir alternatif olarak kabul edilirken amaç tamamen bütçeyi doğru kullanmak ve tüketicilere yönelik doğru yaklaşımları tercih etmektir. Bu çerçevede masaüstü videoların tasarlanması aşamasında daha az bütçeye ihtiyaç vardır. Çünkü çekim, seslendirme ve diğer bütün çözümler mevcut kaynaklarla karşılandığından bütçe ihtiyacı düşüktür.

Masaüstü videoların avantajlı olmasını sağlayan bir yanı da zamanın daha doğru bir şekilde kullanılabilmesidir. Zaman alacak bütün süreçlerin hazır kaynaklar sayesinde ortadan kaldırılması sadece tasarıma zaman harcanmasına neden olur. Bu sayede hem kaliteli hem de çözüm odaklı bir süreç gerçekleşir.

Pixplay olarak fiyat teklifimizi sizden gelen video planlarına göre hızlıca belirliyoruz. Eğer bizimle çalışmak istiyorsanız, bütçenize uygun her kalitede ve her türlü Masaüstü Video’yu size sunabileceğimizden emin olun. Detaylı fiyatlandırma için “Teklif İste” butonunu kullanabilir ve briefinizi İstanbul’da ajans prodüksiyon olarak faaliyet gösteren firmamıza gönderebilirsiniz. 

Hızlı

Teslim tarihiniz yakın mı? Sorun yok.
Nihai kaliteden ödün vermeden sıkı teslim tarihleriyle çalışmanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz.

Kreatif

Filmlerimiz için konseptler hazırlar anlatım açısından zengin, kitle merkezli markalı video içerikler üretiriz.

Her Zaman Yanınızdayız 👏

Sadece videonuz tamamlanana kadar değil, yayınlandıktan sonra da yanınızdayız.

Bulut Depolama​

Bulut Depolama​

Videonuz tamamlandıktan sonra proje dökümanlarınız, bulut depolama sistemlerimizde kaybolma riski olmadan güvenle saklanır

Verileriniz Güvende

Verileriniz Güvende

Paylaştığınız hassas bilgiler özenle korunur ve asla 3. kişilerle paylaşılmaz.

Telif

Telif

Videolarımızda kullanılan grafik, fotoğraf, müzik, seslendirme ve benzeri tüm içerikler hasasiyetle oluşturulur. Telif problemleriyle karşılaşmamanız için gerekli tüm önlemler alınır.

Projeni başlatmaya hazır mısın?

Proje ve iş birlikleri için iletişime geç

iletisim@pixplay.com.tr

This website uses cookies to improve your web experience.
İncele
Kaydır