Skip links

PixPlay Studio

Marka ve ajanslar için video çözümler.

PIXPLAY SHOWREEL
İşimizi aşkla yapıyoruz ve çok seviliyoruz. İşte birlikte video yaptığımız markalar.

2 Boyutlu Animasyon Örneklerimiz

Video Üretim Süreci

1. Adım: Brief

Müşteriden brief alınır.

2. Adım: Senaryo

İhtiyacınıza uygun olan animasyon türü belirlenir ve briefiniz dikkate alınarak senaryo yazılır.

3. Adım: Geri Bildirim

Senaryo müşteriyle paylaşılır ve geri bildirimlerine göre gerekli düzeltmeler yapılır.

4. Adım Stroyboard

Videonuzun adım adım nasıl görüneceğini anlatan çizimler hazırlanır.

5. Adım: Illustrasyon

Animasyonda kullanılacak objeler, karakterlerin çizimi yapılır.

6. Adım: Seslendirme

Seçilen seslendirme sanatçısı ile stüdyo kaydı alınır.

7. Adım: Animasyon

Animasyon hazırlanır.

8. Adım: Miksaj

Animasyon, Seslendirme, Ses efektleri ve Müzik birleştirilerek videonuz oluşturulur.

PIXPLAY

2 Boyutlu Animasyon

Bir tanıtım animasyonuna ihtiyacınız varsa tek ihtiyacınız onu en iyi anlatacak 2 boyutlu bir karakter.

Dijital dünyanın en özel tasarımlarından olan 2 boyutlu animasyon sayesinde çeşitli projeleri tamamlamaya ne dersiniz? Görselliğin ön planda olduğu projeleriniz için animasyon kalitesinden faydalanarak beklentilerinizin üzerine çıkacak sonuçlar elde etmek mümkün! Pixplay olarak 2 boyutlu animasyon süreçlerini daha başarılı bir seviyeye taşımak mı istiyorsunuz? O halde tasarım süreci ve diğer bütün detayları profesyonel ekibimizle yaşamaya hazır olun!

Reklam ve pazarlama, tanıtım, bilgilendirme, çizgi filmler ve daha pek çok proje için en çok tercih edilen çözümlerden biri olarak 2 boyutlu animasyon alternatiflerine göz atabilirsiniz. Bilgisayar programları kullanılarak tasarlanan karakterler ve bu karakterlerle verilen mesajlar doğrultusunda animasyon süreci tam anlamıyla kusursuzluğu sağlar.

Görsel manada beklentilere tam olarak cevap veren 2D Animasyon kalite algısını hissettirme ve verilmek istenen mesajı hedef kitleye yansıtmada oldukça başarılıdır. Tüm bu özellikleri değerlendirildiğinde bir marka, kuruluş ya da kimse için 2 boyutlu animasyon tercihi çok özeldir. Siz de bu çok avantajlı alternatifi Pixplay ayrıcalıklarıyla yaşamalısınız.

2D animasyon tercihinde bulunmak istiyorsanız sürecin 3 aşamalı tanıtım videosu şeklindegerçekleştiğini bilmelisiniz. Titizlik ve kalite odaklılığın ön planda olduğu bu süreçlerde hedef tamamen kaliteli bir sonuca ulaşmaktır. Bu durumda Pixplay ile bir 2 boyutlu animasyonda sizi bekleyen aşamalara daha yakından göz atmalısınız!

Ön prodüksiyon sürecinde öncelikli olarak müşteri talepleri değerlendirilerek çalışma için bir ön hazırlık yapılmaktadır. Senaryo yazımı, storyboard oluşturma, renk paletleri belirleme, karakter tasarımı ve ses kayıtları gibi pek çok aşama ön prodüksiyon çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Bu aşama müşteri onayı ile ajans prodüksiyon sürecinin başlamasına kapı aralar.

Prodüksiyon süreci, ön çalışmaların onay almasıyla birlikte daha kapsamlı çözümlerin gündeme gelmesi anlamı taşımaktadır. Bu çerçevede renklendirme, animasyon karelerinin hazırlanması, sahne oluşturma ve ses efektlerinin eklenmesi ile 2 boyutlu animasyonun prodüksiyon aşaması gerçekleşir. Çalışmanın nihai duruma erişmesinden önceki aşama olan prodüksiyonda müşteriden gelen talepler post-prodüksiyon ile tamamlanır.

Post-prodüksiyon, çalışmanın son rötuşlarının yapılmasıyla arzu edilen şekilde tamamlanması olarak değerlendirilmektedir. Bu aşama hedeflenen sonuçların elde edilip edilemeyeceğinin test edilmesi olarak da değerlendirilmektedir.

Pixplay olarak bütün tasarım sürecini titiz bir şekilde değerlendiriyor ve çalışmaları sizi tatmin edecek seviyeye taşıyoruz. Size sadece 2D animasyon avantajlarını yakalamak kalıyor!

2 Boyutlu Tanıtım Animasyonu, bir ürün veya hizmetin tanıtımını yapmak için kullanılan bir tür animasyondur. Bu animasyonlar genellikle birkaç saniye süren kısa videolardır ve ürünün özelliklerini, nasıl kullanılabileceğini ve neden tercih edilmesi gerektiğini anlatmak amacıyla yapılır.

2 Boyutlu Tanıtım Animasyonlarının faydaları şunlardır:

  1. İzleyicinin dikkatini çekme: 2 Boyutlu Tanıtım Animasyonları, izleyicinin dikkatini çekmek için renkli ve hareketli görseller kullanır. Bu nedenle, izleyicinin dikkatini çekme ve onları bilgilendirme konusunda etkili bir yöntemdir.

  2. Bilgi verme: 2 Boyutlu Tanıtım Animasyonları, ürünün nasıl çalıştığını, ne işe yaradığını ve neden tercih edilmesi gerektiğini anlatmak için kullanılır. Bu nedenle, izleyicilere ürün hakkında detaylı bilgi verir.

  3. Öğrenmeyi kolaylaştırma: 2 Boyutlu Tanıtım Animasyonları, bilgi vermeyi kolaylaştıran bir yöntemdir. Özellikle, ürünün çalışma prensibi konusunda bilgi verirken, animasyon sayesinde izleyiciler ürünün nasıl çalıştığını daha kolay anlar.

  4. İzleyicinin hafızasına kalıcılık sağlama: 2 Boyutlu Tanıtım Animasyonları, izleyicinin hafızasına kalıcılık sağlar. Özellikle, animasyonların renkli ve hareketli olması nedeniyle, izleyicilerin hafızasına daha kolay yer eder. Bu nedenle, izleyiciler ürün hakkında daha uzun süre bilgi tutar.

Pixplay olarak fiyat teklifimizi sizden gelen animasyon planlarına göre hızlıca belirliyoruz. Eğer bizimle çalışmak istiyorsanız, bütçenize uygun her kalitede ve her türlü 2 Boyutlu Animasyonu  size sunabileceğimizden emin olun. Detaylı fiyatlandırma için “Teklif İste” butonunu kullanabilir ve briefinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Hızlı

Teslim tarihiniz yakın mı? Sorun yok.
Nihai kaliteden ödün vermeden sıkı teslim tarihleriyle çalışmanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz.

Kreatif

Filmlerimiz için konseptler hazırlar anlatım açısından zengin, kitle merkezli markalı video içerikler üretiriz.

Her Zaman Yanınızdayız 👏

Sadece videonuz tamamlanana kadar değil, yayınlandıktan sonra da yanınızdayız.

Bulut Depolama​

Bulut Depolama​

Videonuz tamamlandıktan sonra proje dökümanlarınız, bulut depolama sistemlerimizde kaybolma riski olmadan güvenle saklanır

Verileriniz Güvende

Verileriniz Güvende

Paylaştığınız hassas bilgiler özenle korunur ve asla 3. kişilerle paylaşılmaz.

Telif

Telif

Videolarımızda kullanılan grafik, fotoğraf, müzik, seslendirme ve benzeri tüm içerikler hasasiyetle oluşturulur. Telif problemleriyle karşılaşmamanız için gerekli tüm önlemler alınır.

Projeni başlatmaya hazır mısın?

Proje ve iş birlikleri için iletişime geç

iletisim@pixplay.com.tr

This website uses cookies to improve your web experience.
İncele
Kaydır